Кошик
101 відгук
Трубопроводная арматура, запорная арматура, автоматический полив от компании "ЗЕТ КЛИМАТ".
+38 (044) 206 33 32

Якісний і надійний трубогиб Truper DTX-12Х

Якісний і надійний трубогиб Truper DTX-12Х
Трубогиб – це пристрій, призначений для згинання труб різних діаметрів. Трубогиби можуть бути у формі цілих верстатів, або ж окремими гідравлічними або ручними пристроями.

16.11.18

Трубопровід – це система, що складається з труб різних діаметрів і фітингів їх з'єднують. Трубопровідні системи бувають абсолютно різних розмірів і величини, залежно від сфери їх експлуатації. Для монтажу системи необхідні спеціальні сантехнічні інструменти, зокрема трубогиби.

Трубогиб – це пристрій, призначений для згинання труб різних діаметрів. Трубогиби можуть бути у формі цілих верстатів, або ж окремими гідравлічними або ручними пристроями. Останні найбільш практичні, оскільки легко транспортуються, та можуть послужити сантехніку на різних монтажних об'єктах. Трубогиб використовується в роботі з трубами з різних матеріалів, а саме сталевими, металопластиковими і мідними трубами. Цей пристрій працює завдяки масляного поршня, що дає тиск більше восьми тонн. З такою міццю можна гнути труби до сотих діаметрів.

Хороший ручний трубогиб значно збільшує швидкість роботи, тому потрібно серйозно поставитися до вибору обладнання. Правильно підібраний інструмент може акуратно зігнути трубу, без пошкодження структури її стінок. Результатом правильно зігнутої труби є збережена пропускна здатність всього трубопроводу, відповідно його стабільне функціонування.

В інтернет-магазині ЗЕТ КЛІМАТ надані трубогиби мексиканського бренду Truper, що завоював довіру споживачів по всьому світу. При використанні даних пристроїв значно зменшується можливість виникнення зморшок, і інших дефектів в процесі згинання труби. Найчастіше деформацій подаються тонкостінні труби, а саме мідні і вилиті з нержавіючої сталі.

Один з найбільш професійних трубогибов з лінійки Truper, є модель DTX-12Х. Цей пристрій створює потужність в 12 тонн, що дозволяє обслуговувати труби великих діаметрів. Вигин труби за допомогою даного інструменту досягає 90 градусів. У комплектацію даної моделі входить шість форм під різні розміри труб і спеціальна тринога для комфортного використання пристрою.

Сам трубогиб виготовлений з високоякісної сталі, не підвладній корозійних процесів. Гідравлічний горизонтальний трубогиб Truper легко транспортується і є чудовим помічником в сантехнічному справі. Більш компактним і практичним варіантом є ручна модель DOTU. Вона представлена кількома модифікаціями, залежно від розміру труби, зокрема трубогиби для півдюймової, тричетвертними і дюймової труби. Всі три моделі виготовлені з чавуну з покриттям емальованому фарби.

Більше про трубогибах Truper ви можете дізнатися у консультантів інтернет-магазину ЗЕТ КЛІМАТ. Також, з допомогою фахівця, можна підібрати найбільш підходящу модель для вашої справи. Компанія ЗЕТ КЛІМАТ надає своїм споживачам трубопровідну та запірну арматуру, самі труби різних діаметрів і обладнання для роботи з ними.

 


 

Інші статті
Контакти
 • Телефон:
  +380442063333, многоканальный
  +380507515051, МТС
  +380988818888, Киевстар
  +380937418888, Лайф
  +380503719090, МТС - для систем полива
 • Адреса:
  ул. Осиповского 3б, Київ, Україна